KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14156394

nr 1415 6394

Olle Lindgren

(1930-2018), Sverige

Oljemålning, Monogramsignerad, trandans. Olja på duk 24x25, yttermått inklusive ram: 26x26

Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 18:57:23

Olle Lindgren

Läs mer om Olle Lindgren